Nenabízíme pouze výcviky jednotlivých skupin ŘO, ale také různé kondiční a zdokonalovací jízdy. Typické jsou kondiční jízdy pro řidiče, kteří dlouhá léta neřidili a chtějí si bezpečně připomenout řízení pod dohledem instruktora a ve voze s druhým ovládáním. Dalším oblíbeným jsou zdokonalovací jízdy pro motorkáře. Spousta z nich na motorce jezdí již dlouho, ale má spoustu zlozvyků a zažitých chyb v samotném ovládání motocyklu. Zdokonalovací kurz pro motorkáře má za cíl tyto neřesti odstranit a umožnit dotyčnému si jízdu na motorce užít daleko víc. Tyto hodiny probíhají na vlastních motocyklech, abychom dokázali přizpůsobit hodiny přímo na konkrétní stroj. Instruktor jede na své motorce a pomocí interkomu udílí pokyny a různé rady. A třešničkou na dortu je speciální terénní trénink na našem motocyklu KTM Freeride 250R. Enduro totiž dá perfektní průpravu i pro jízdu na silnici, umožní Vám svou motorku lépe pochopit a zvládnout. Naučíte se lépe pracovat se spojkou, brzdami… Můžeme zkusit i pokročilejší věci, jako třeba jízdu po zadním 🙂

Kondiční jízdy skupiny B

osobní automobil

Opel Corsa, Renault Laguna, Ford S-max, Opel Vivaro

cena: 400,- Kč/vyučovací hodinu (45 minut)

Zdokonalovací jízdy na motorce

cena: 500,- Kč/1 hod.

v ceně instruktor a zapůjčení přilby s interkomem

náplň jízdy po konkrétní domluvě

více informací na tel.: 777 622 123 (Jarkovský Tomáš)

Enduro trénink

motocykl KTM Freeride 250R

cena: 500,- Kč/1 hod.

náplň jízdy po domluvě

více informací na tel.: 777 622 123 (Jarkovský Tomáš)